ООО "Асгард" +380 (95) 762-54-82, +380 (48) 794-94-89, +380 (94) 951-24-89

Макуха соєва

Макуха соєва
Одним з найцінніших продуктів переробки сої вважається соєву макуху. За своєю харчової цінності та кількістю незамінних амінокислот займає провідне місце поряд з такими високопоживні продуктами як, кормові дріжджі, рибна і м'ясо-кісткове борошно. Соєва макуха набагато перевершує макухи інших масляничних культур за вмістом кормових одиниць і кількості протеїну.
Соєва макуха отримують при механічному вилучення олії із соєвих насіння. Для цього використовують різні технології та обладнання. Процес отримання соєвої макухи, мало чим відрізняється від технології переробки соняшнику і застосовується повсюдно в регіонах з розвиненим тваринництвом і птахівництвом. Як і соєвий шрот, макуха є цінним і затребуваним кормом для тварин і птиці.
При додаванні макухи в корм коровам вдається підвищити надої на 20%, а жирність молока на 0,03%. Також хороші показники в птахівництві при додаванні всього 3% соєвої макухи в комбікорм для птиці, вдається підвищити несучість підвищується на 2-3%, що дуже відчутний на великих птахофабриках, виробничі потужності яких становлять понад 100 млн. яєць на рік. Застосування соєвої макухи не обмежується тільки великими тваринницькими і птіцецеводческімі підприємствами, він широко використовується і для приготування комбікормів для всіх видів тварин, і для годування екзотичних звірів, на звірофермах з виробництва цінного хутра і для годування цінних Пордам риб, наприклад форелі.
По харчовій цінності та хімічного складу соєву макуху має найкращі показники з усіх кормів і макухи інших культур. Кормових одиниць на кг продукту в соєвій макусі 1,2; для порівняння в рапсовій - 0,98; лляному - 1,14; соняшниковій - 0,98; рицини-0,59; м'ясо-кісткового борошна - 0,87; рибної борошні - 1 , 05; кормових дріжджах - 0,91. За кількістю перетравного протеїну соєву макуху також має найкращі показники з інших видів кормових добавок - 345,5 г на кг корму, в рицини, соняшниковій, лляному, рапсовій - 310; 325,4; 265,5; 277,3 грам на кг продукції відповідно.
Ще однією відмінною особливістю соєвої макухи та його перевага перед іншими видами макух - це низький вміст у його складі клітковини. На один кілограм макухи клітковина складає всього 72 грами, для порівняння в рапсовій цей показник майже втричі вище - 205 гр; в лляному - 145,3 гр; соняшниковій - 152,4 гр; рицини - 369,2 гр; кормових дріжджах - 52, 8. Крім всього вищесказаного соєву макуху в своєму складі має значно більше вітамінів групи В, ніж в інших видах кормів. Якщо врахувати, що виробництво соєвої макухи досить рентабельне можна зробити висновок, що соєва макуха буде затребуваний завжди, особливо зараз, коли сільгоспвиробники все частіше застосовують нові технології та підходи до ведення господарства, що подрозумевает і відповідальне ставлення не тільки до модернізації та оснащення підприємств, але і до вибору кормів
Показники якості, макуха соєва, відповідає ГОСТ 27149-95.
- Зовнішній вигляд подрібнений;
- Колір - жовтий, різних відтінків;
- Запах - властивий соєвої макухи без стороннього запаху (затхлості, прілості, горів);
- Масова частка вологи і летких речовин,% - 8,2;
- Масова частка сирого протеїну,% - 41,3;
- Масова частка золи, нерозчинної в соляній кислоті в перерахунку на абсолютно суху речовину,% - 5,2;
- Загальна енергетична поживність у перерахунку на абсолютно суху речовину, к.е. - 1,26;
- Активність уреази, різниця рН - 0,15;
- Масова частка металодомішок,%:
Частинки розміром до 2 мм включно - 0,01;
Частинки розміром більше 2 мм, з гострими краями - не виявлено;
- Сторонні домішки - відсутні;
- Температура макухи при відвантаженні, С - 10.
Гарантійний термін зберігання - 3 місяці.
Контакти
Україна,
Одеська область,
г. Одесса, ул. Николаевская дорога
Директор:
Тел:
Факс:+380 (63) 745-04-41
URL:Перейти на сайт