ООО "Асгард" +380 (95) 762-54-82, +380 (48) 794-94-89, +380 (94) 951-24-89

Насіння соняшнику

Насіння соняшнику
Соняшник здавна вважається священною рослиною, даром самої природи. У всі часи використання його насіння допомагало людям в найрізноманітніших аспектах життя.
Вважається, що соняшник культивували північноамериканські індіанці ще в 3000 році до нашої ери, а зараз він вирощується в усьому світі. Завдяки цій рослині, ми використовуємо олію соняшникову, яке вживається в їжу мільйонами людей, але багато хто не знає про його властивості. Він багатий вітамінами Е і С, каротином, білками, жирами, амінокислотами і вітамінами групи В. Крім того, ця рослина є джерелом магнію і поліненасичених жирних кислот (так званий вітамін F), які благотворно впливають на організм і перешкоджають старінню. Насіння соняшнику - це засіб профілактики захворювань серцево-судинної системи та атеросклерозу, тому як містять аміноксилот. Насіння і масло соняшнику широко використовують у народній медицині. Також воно нормалізує кислотно-лужний баланс організму, а завдяки антиоксидантам допомагає оновлюватися клітинам і захищає їх від інфекцій та руйнування. Вміщені у соняшнику речовини допомагають зменшити всмоктування холестерину.
Показники якості насіння соняшнику, згідно ДСТУ 4694:2006.
- Вологість,%, не більше ніж - 8,0%.

- Олійна домішка, не більше - 7,0%,
- Сміттєва домішка, не більше - 3,0%.

- Олійність, не менше - 43,0%.

- Товар повинен бути належного товарного якості, не бути зараженим живими комахами, без цвілі, отруйних насіння, паразитів і не мати стороннього запаху.
- ГМО - відсутня.
Контакти
Україна,
Одеська область,
г. Одесса, ул. Николаевская дорога
Директор:
Тел:
Факс:+380 (63) 745-04-41
URL:Перейти на сайт