ООО "Асгард" +380 (95) 762-54-82, +380 (48) 794-94-89, +380 (94) 951-24-89

Овес 4 клас

Овес 4 клас
Однією з цінних зернофуражних і кормових культур є овес. Його зерно, незамінний концентрований корм для коней, травоїдних тварин і сільськогосподарської птиці. Так само його використовують для виробництва дієтичних видів продуктів харчування і крупи, толокна, борошна для дитячого харчування, печива і киселів. Спиртові заводи виготовляють з нього солод. У вівсі та продуктах його переробки, міститься висока кількість білка. На 10% більше ніж у пшениці. Він має збалансований амінокислотний склад, і містить таку цінну амінокислоту як лізин. Овес вважається пленчатой ​​культурою, квіткові плівки становлять від 18 до 45% зерна, але існують і голозерние форми. Всі ці фактори роблять фуражний овес і продукти його переробки важливим продуктом харчування, як для людини, так і для тварин. Відрізняється добре виражену здатність до тривалого зберігання і легкістю транспортування на великі відстані.
Важливим фактором для підвищення рентабельності тваринництва і птахівництва є раціональне використання кормів. Оскільки ефективне використання фуражного зерна впливає на успішний розвиток тваринницького підприємства. Через високий вміст білка, овес вважається основним інгредієнтом комбікормів. І це цілком виправдовує себе. Для збільшення ефективності засвоювання корисних речовин що містяться у вівсі, рекомендується, перш ніж давати тваринам, розчавити його або посікти. Це призведе до збільшення ефективності перетравлення корму тваринами до 30%, а як наслідок зменшення витратності вирощування. Тому фуражний овес - це зернова культура, за допомогою якої підприємства займаються розведенням сільськогосподарських тварин і птиці істотно можуть знизити витрати по їх годівлі. Збільшити, завдяки цьому свою прибутковість.
Нормативний документ, що регламентує якість зерна вівса - ДСТУ 4963:2008 / ГОСТ 28673-90.
1. Залежно від форми зерна і забарвлення колірних плівок овес підрозділяють на типи і підтипи, зазначені в табл. 1.
Тип Характеристика зерна Підтип Колір зерна Вміст зерен іншого типу або підтипу,%, не більше
I Зерно велике, виконане, майже циліндричної або грушоподібної форми 1 Білий 10
2 Жовтий 10
II Зерно тонке, довге, вузьке - не нормується 20
заготовляв овес 4 класу призначений на кормові цілі і для вироблення комбікормів.
2. Обмежувальні норми для поставляється на переробку зерна вівса на кормові цілі і для вироблення комбікормів, вказані в табл. 2.
Найменування показника Норма для зерна вівса 4 класу
Колір Допускається потемнілий
Тип I - I I
Вологість,%, не більше 19,0
Натура, г / л, не менше Чи не обмежується
Сміттєва домішка,%, не більше 8,0
Зернова домішка,%, не більше 15,0
Дрібні зерна,%, не більше Чи не обмежуються
Зараженість шкідниками Не допускається, крім зараженості кліщем не вище II ступеня
Кислотність, град, не більше Чи не обмежується
Вимоги якості експортованого вівса встановлюють у договорі (контракті) між постачальником і зовнішньоекономічною організацією або іноземним покупцем.
Контакти
Україна,
Одеська область,
г. Одесса, ул. Николаевская дорога
Директор:
Тел:
Факс:+380 (63) 745-04-41
URL:Перейти на сайт