ООО "Асгард" +380 (95) 762-54-82, +380 (48) 794-94-89, +380 (94) 951-24-89

Пшениця 4 клас

Пшениця 4 клас
Пшениця це рід трав'янистих зернових, в основному однорічних, рослин сімейства злаки. Ведуча зернова культура в багатьох країнах, в тому числі і в Україні. Пшениця - найдавніша і найбільш важлива зернова культура. Її основне призначення - отримання пшеничного борошна. Завдяки здатності пшеничного зерна утворювати клейковину, з пшениці можна отримати високоякісних хліб. Крім того, з пшениці виготовляють крупу, макаронні вироби, крохмаль, спирт. Зерно пшениці, висівки і солома служать кормом для тварин. Борошномельна цінність зерна полягає в можливості отримати високий вихід борошна певних сортів при мінімальних витратах енергії на помел. Щоб правильно оцінити борошномельні властивості пшениці, використовують показники: вихід борошна; колір, зольність і крупність борошна; тривалість розуміли зерна; питома витрата енергії на помел пшениці.
Залежно від показників якості м'яку пшеницю поділяють на 6 класів (класи 1 +3 - група А, класи 4 +5 - група Б і клас 6). М'яку пшеницю групи А використовують для продовольчих (переважно борошномельна та хлібопекарська промисловості) потреб і для експортування. Пшеницю групи Б і 6-го класу використовують на продовольчі і непродовольчі потреби і для експортування.
Пшениця класифікується як озима та яра. Озиму пшеницю сіють восени і збирають в наступному червні або липні. Яру пшеницю сіють після весняних заморозків і збирають в кінці літа.
Показники якості, пшениця м'яка група "Б", 4 клас, згідно ДСТУ 3768:2010.
Натура, г / л, не менше 710;
Склоподібність,%, не обмежене;
Вологість,%, не більше 14;
Зернова домішка,%, не більше 10;
Сміттєва домішка,%, не більше 2;
Масова частка білка в перерахунку на суху речовину,%, не менше 12,5;
Масова частка сирої клейковини,%, не обмежене;
Число падіння, с, не менше 150;
Зараженість шкідниками, шкідливі та отруйні речовини, сторонні запахи, цвіль - не допускаються.
Зерно м'якої пшениці всіх класів має бути у здоровому стані, не сопрела і без теплового пошкодження під час сушіння; мати властивий здоровому зерну запах (без затхлого, солодового, цвілевого, гнильного, полинового запаху та інших сторонніх запахів); мати нормальний колір; не дозволене зараження пшениці шкідниками зерна.
Контакти
Україна,
Одеська область,
г. Одесса, ул. Николаевская дорога
Директор:
Тел:
Факс:+380 (63) 745-04-41
URL:Перейти на сайт