ООО "Асгард" +380 (95) 762-54-82, +380 (48) 794-94-89, +380 (94) 951-24-89

Соєві боби

Соєві боби
Соєві боби - самий універсальний представник сімейства бобових, віддушина вегетаріанців і прихильників здорового харчування, а також улюблениця шанувальників азіатської кухні. У Китаї сою називають Великий Боб і використовують для приготування перших і других страв, солодощів, приправ і десертів.
Популярність до сої прийшла не відразу - адже самі по собі боби не відрізнялися ніжним і вишуканим смаком, вимагали довгої обробки і не дуже добре засвоювалися організмом. Але незабаром східні кухаря змінили тактику приготування, а медики - оцінили харчову цінність скромною сої. Виявилося, що Великий Боб містить відносно мало вуглеводів, при цьому багатий вітамінами, макро-і мікроелементами, корисними жирами, білками і кальцієм, що особливо порадувало вегетаріанців.
До речі кажучи, в тому ж Китаї їх було дуже багато, і не через моральних переконань, а за цілком приземленим причин - натуральне молоко і парне м'ясо могли дозволити собі далеко не всі громадяни. А майстерно оброблена соя у Піднебесній цілком могла зійти і за котлети з дичини, і за рибне філе, і за м'ясну запіканку.
Крім того, соєвим бобам приписують безліч цілющих властивостей: відновлення гормонального балансу, зниження ризику остеопорозу і рівня холестерину в крові.
Соєві боби повинні бути здорового товарного вигляду, відповідати умовам ДСТУ 4964:2008, що діє на території України:

- Вологість,%, не більше ніж - 12,0%.

- Сміттєва і олійна домішки (разом),% не більше ніж - 10,0%, у тому числі сміттєва домішка,%, не більше ніж - 3,0%.

- Вміст протеїну на суху речовину, не менше - 35,0%.

- Товар повинен бути належного товарного якості, не бути зараженим живими комахами, без цвілі, отруйних насіння, паразитів і не мати стороннього запаху.
Контакти
Україна,
Одеська область,
г. Одесса, ул. Николаевская дорога
Директор:
Тел:
Факс:+380 (63) 745-04-41
URL:Перейти на сайт